O NAS
Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 20 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów, 17 nowoczesnych serwisów mechanicznych i 11 serwisów blacharsko–lakierniczych takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes-Benz, Volvo, Citroën, Peugeot, Opel oraz DS.
Nasze oddziały znajdują się w 5 województwach: łódzkie, mazowieckie, podkarpackie, wielkopolskie, zachodniopomorskie.
Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów. Wykwalifikowana kadra oraz regularne badanie satysfakcji klienta pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.
Główna siedziba Grupy Bemo mieści się w Poznaniu przy ul. Mogileńskiej 50. W skład Grupy wchodzą następujące firmy:


W Grupie Bemo funkcjonują także działy sprzedaży pojazdów używanych, wynajmu samochodów w systemie rent a car oraz oddziały ubezpieczeniowe, kredytowe i leasingowe. Przy wszystkich salonach dealerów Grupy Bemo działają również profesjonalne serwisy mechaniczne oraz blacharsko-lakiernicze.
Przez blisko trzy dekady swojej działalności wypracowaliśmy silną i stabilną pozycję rynkową - od wielu lat jesteśmy regularnie notowani na czołowych miejscach listy największych firm dealerskich w Polsce.