X

Bemo Motors - Koszalin

Bemo Motors - Poznań

Bemo Motors - Szczecin


Bemo Motors - Warszawa

Res Motors - RzeszówAl. Armii Krajowej 50

Powrót do aktualności

W 2023 r. PEUGEOT z najbogatszą ofertą pojazdów zelektryfikowanych w Europie

Dodano Piątek, 7 Październik 2022

 
W 2023 roku marka PEUGEOT będzie mogła pochwalić się najbogatszą ofertą pojazdów zelektryfikowanych w Europie 
W pierwszej połowie przyszłego roku wszystkie modele marki będą dostępne z jedną lub kilkoma zelektryfikowanymi jednostkami napędowymi. 
Dzięki temu PEUGEOT będzie miał najszerszą w Europie e-gamę, w której znajdzie się wiele nowych modeli i technologii. Oferta, która obejmuje elektryczne rowery, pojazdy użytkowe, skutery i samochody osobowe odpowiada na wszystkie potrzeby związane z zelektryfikowaną mobilnością i jest kolejnym krokiem marki w kierunku sprzedaży wyłącznie zeroemisyjnych, w 100% elektrycznych pojazdów w Europie w 2030 roku. 
Zaplanowane na początek 2023 roku wprowadzenie na rynek nowych, hybrydowych zespołów napędowych, które będą początkowo dostępne w modelach PEUGEOT 3008 i PEUGEOT 5008, poszerzy ofertę nowych technologii i stanie się uzupełnieniem dla w 100% elektrycznego napędu w modelach E-208 i E-308, napędu wodorowego oraz hybryd plug-in z napędem na dwa i cztery koła. 
Dla PEUGEOT rok 2023 będzie stał pod znakiem elektryfikacji – marka rozszerzy swoją gamę o nowe modele i nowe technologie. 
PEUGEOT będzie pierwszą marką koncernu Stellantis, która wprowadzi na rynek najnowszej generacji jednostki hybrydowe, aby zrealizować swój cel – zapewnić jak największej liczbie klientów dostęp do zelektryfikowanej mobilności. 
Technologia hybrydowa najnowszej generacji początkowo wykorzystana w SUV-ach PEUGEOT 3008 i PEUGEOT 5008, a dopiero później w innych modelach z gamy, łączy w sobie wydajność z łatwością użytkowania. 
Zespół napędowy obejmuje najnowszej generacji silnik benzynowy PureTech o mocy 136 KM połączony z nową, zelektryfikowaną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem. Dzięki akumulatorowi 48 V doładowywanemu podczas jazdy, nowa technologia zapewnia dodatkowy moment przy niskich obrotach oraz zużycie paliwa niższe o 15%.  
 
Źródło: Peugeot Polska 
Sprawdź też


 • Czwartek, 15 Wrzesień 2022

  NOWE MODELE PEUGEOT e-308 i e-308 SW

 • Poniedziałek, 24 Październik 2022

  Nowa identyfikacja wizualna Citroen

 • Czwartek, 23 Czerwiec 2022

  Fastback - czyli nowy model Peugeot

  NOWY PEUGEOT 408

 • Środa, 7 Grudzień 2022

  Ford wyprodukował już 150-tysięcy Mustangów Mach-E

Grupa Bemo Motors © 2018 Polityka prywatności